2021’in En İyi ve Popüler Oyuncu Nickleri

Online oyun siteleri tarafından verilen hizmetlerden faydalanabilmek için üyelik oluşturmak ya da oyunlarda kendinize özel bir nickname belirlemek zorunda kalabilirsiniz. Nickname (takma ad) oyunda sizin kimliğiniz olacak ve tüm kullanıcılar sizi bu isim ile tanıyacaktır. Bunun için kendinize uygun bir nick belirlemelisiniz.

Nickname Nedir?

Nickname, bir kişi ya da bir şeye gerçek ismi yerine verilen takma isim olarak tanımlanır. Online oyunlarda daha iyi tanınabilmek ve karakterinizin güçlü olduğunu gösterebilmeniz için anlamlı ve iyi belirlenmiş bir nick kullanmalısınız. 

Bunun için çeşitli sitelerde nick listeleri oluşturulmakta ve kullanıcıların bu listeden kendilerine uygun seçimler yapmaları sağlanmaktadır. Türkçe olmayan nickleri seçeceğiniz zaman Türkçe anlamlarının ne olduğunu bilmelisiniz. Anlamını bilmediğiniz bazı nickler online platformlarda alay edilmenize neden olabilir.

En İyi Oyun Nickleri

Hiçbir oyuncu, online platformlarda gerçek ismini kullanarak üyelik oluşturmamakta ve her zaman nick kullanmaktadır. 

Online oyunlarda kullanılabilecek en iyi oyun nickleri listesinde şunlar yer alabiliyor;

  • Deha,
  • Tesadüfi deha,
  • Amiral,
  • Ajan
  • Ajan herkül,
  • Korkusuz,
  • Albatros,
  • Melek,
  • İntikamcı,

Bu listeye sayısız nick eklemek mümkündür. Oynanacak oyun ve oyunda alınacak olan göreve göre nick belirlenebilir.

Nick Seçiminin Önemi

Bilgisayar oyunlarında, oyuna başlayabilmek için kendiniz için nick belirlemeniz ve bu nick ile oyunda yer almanız istenir. Nick seçimi, kendinizi daha iyi tanıtmanız açısından önemlidir. Okunması kolay, kulağa hoş gelen ve anlamlı nickler seçilmelidir. Komik ve dalga geçilmesine neden olabilecek nicklerden uzak durulmalıdır.

Havalı Oyun Nickleri

Online oyunlarda kullanılan nickler, rakipler üzerinde psikolojik etkiler oluşturabilmektedir. Bunun için oyunlar için nick seçimi yapılırken, havalı oyun nickleri seçilebilir. Örnek olarak, karıştırıcı, ızdırap, yok edici gibi seçenekler değerlendirilmelidir.

Yaratıcı Oyun Nickleri

En iyi oyun nickleri listesinden seçim yaparken, her zaman kendi karakterinize uygun olanları seçmeye çalışmalısınız. Yaratıcı oyun nicklerini kullandığınızda rakiplerinizin sizin oyunu daha iyi bildiğiniz hissine kapılmasına neden olur. Bu oyundaki etkinliğinizi artırır. Ayrıca oyuna uzun süre devam etmek istediğinizde, her zaman aynı nick ile giriş yapar ve rakiplerinizin sizi tanımalarını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış.