İnternetsiz Oynanabilen En Güzel 10 Android Oyunlar

Cep telefonlarında son yıllarda yaşanan teknolojik gelişmeler bilgisayarlarda yapılan birçok mobil oyunlar bilgisayar oyunlarından daha fazla tercih edilmeye başlandı. Bunun nedenlerinden biri daha kolay ulaşılabilirliği ve daha zevkli oyunlar olmasıdır. Ayrıca telefon sayesinde bu oyunlar istenilen yerde ve ortamda oynanabiliyor.

İnternete İhtiyaç Duyulmadan Oynanabilecek 10 Android Oyunu

Android oyun sektörü oldukça geniştir. Onlarca farklı tarzda milyonlarca oyuna tek bir tuşla ulaşma imkanına sahibiz. Bu oyunları internet kullanarak online bir şekilde oynayabildiğimiz gibi internete ihtiyaç duymadan da oynayabiliriz.

İnternete ihtiyaç duymadan oynayabildiğimiz oyunlardan bazıları şunlardır:

 • Alto’s Odysses
 • Crashlands
 • Crossy Road
 • Eternium
 • Kingdom Rush Origins
 • Monument Valley
 • Plague Inc
 • Reing Her Majesty
 • The Room Old Sins
 • Thimbleweed Park
 • Dirk Bile Unchained

Bu oyunlar biraz daha strateji gerektiren oyunlardır. İnternetsiz oynayabileceğiniz küçük oyunlarda bulunuyor.

Thimbleweed Park

Oyın 1980’li yılları anlatıyor. Oyunda farklı karakterleri seçerek seksenli yılların dedektifi olabiliyorsunuz. Küçük bir kasabada farklı karakterler ile birçok sırlı olayı aydınlatmaya çalışıyorsunuz. Oyunda birden fazla karakteri de aynı anda kontrol edebilirsiniz. Daha fazla dikkat ve strateji gerektiren internetsiz bir oyundur.

Plague Inc

Android işletim sistemi için yapılan oyunların içerisinde bulunan en farklı oyunlardan birisidir. Oyunda dünyayı kontrol altına almaya çalışan bir salgın hastalık bulunuyor ve bu hastalığa yön vermeye çalışıyorsunuz. Oyunda onlarca farklı hastalık türü bulunuyor. Bu hastalıkların hepsini farklı bir strateji ile kontrol altına almalısınız.

Monument Valley

Oyun birden fazla seri halinde yapıldı. Son serisi 2017 yılında kullanıcıların beğenisine sunuldu. Oyunda farklı bölümler yer alıyor ve bölümler ilerledikçe oyunun zorluk durumu da artıyor.

Monument Valley oyunu zeka sınırlarını zorlayıcı iyi bir zeka sınavıdır. Bazı bölümler günlerce uğraştırıyor.

Birçok oyun şirketine de ilham olmuş ve benzerleri üretilmiş bir oyundur.

Kingdom Rush Origins

Android telefonlarında kule savunma oyunları popülerdir. Bu tarza yüzlerce farklı oyun bulunuyor. Kingdom Rush Origins oyunu bu oyunların içerisinde hem daha görsel hem de daha gerçekçi olarak dikkat çekiyor. Her bölümde farklı bir ırkla ve yaratıklarla mücadele ederek kaleyi savunmanız gerekecektir. Oyun stratejik bir şekilde farklı savunma silahlarını farklı alanlara yerleştirmeyle oynanıyor.

Crossy Road

Oyun yoğun trafiğe sahip bir yoldan karşıya geçme oyunudur. Oyunda kontrol ettiğiniz karakteri arabalardan koruyarak yolun karşısına geçirmeye çalışacaksınız. İlk bölümde tek yol bulunuyor. Fakat oyun ilerledikçe araç sayısı ve şerit sayısında yükselme olacaktır. Ayrıca araçlar ileriki bölümlerde daha hızlı gidiyor.

Yorum Yapın

Yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış.